O nas

DOM deweloper – firma stworzona przez dwójkę przyjaciół z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej i nieruchomości. Poprzez doświadczenie nabyte w trakcie realizacji inwestycji na terenie całej Polski, założyciele postanowili spełnić swoje marzenia, realizując i spełniając marzenia innych o własnym domu.

Z przyjemnością informujemy, że jako firma dołączyliśmy do elitarnego klubu Gazel Biznesu! Zostaliśmy docenieni przez dziennik “PULS BIZNESU” jako jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm w naszym regionie (zajęliśmy 2 miejsce w mieście Koszalin).
Gazele biznesu to najbardziej wiarygodny ranking małych i średnich firm organizowany od 2000 roku, realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.
Jest to dla nas ogromne wyróżnienie. Dziękujemy Wam za każdą opinię, wsparcie a przede wszystkim za zaufanie jakim nas darzycie. Jesteśmy niezmiernie dumnie dokładając każdego dnia cegiełkę w budowaniu naszego otoczenie w regionie. Wyróżnienie w rankingu to również dodatkowa motywacja do ciągłego dalszego rozwoju.

Nowoczesny design

Technologia idzie do przodu, a wraz z nią zmieniają się trendy. Cały czas jesteśmy na bieżąco i znamy najnowsze technologie budownictwa.

Najwyższa jakość

Kiedy w grę wchodzi duża inwestycja, oszczędność na materiałach tylko zaszkodzi. Korzystamy z najlepszych materiałów.

Cicha okolica

Nasze projekty zawsze znajdują się w cichych miejscach, dzięki temu można w domu wypocząć po ciężkim dniu pracy.